Hlášení místního rozhlasu 10.10.2018

11.10.2018

Hlášení místního rozhlasu 10.10.2018


Vážení spoluobčané,


upozorňuji na změnu svozu domovního odpadu tento týden. Svoz popelnic bude (pouze tento týden) ve čtvrtek 11.10.2018 během dne.


dále


Oznamuji, že ve volbách do zastupitelstev obcí v naší obci za volební účasti 57,79% vyhrálo sdružení nezávislých kandidátů ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ.

Mandát získali: pan Zdenek Haller, Miloslav Tulis, Jaroslav Bartošek, Tomáš Láznička, Josef Hořínek, Roman Stupka a paní Anežka Klimešová, jako jediný náhradník strany je pan Karel Trubačík.

Volba starosty, místostarosty a předsedy komisí bude na ustavujícím zasedání nového zastupitelstva obce, o termínu budete informováni. Tímto chci velice poděkovat všem dosavadním členům zastupitelstva, členům výborů, vedoucí kroužku i ostatním aktivním spoluobčanům za dosavadní práci, která byla bezesporu přínosem pro naši obec. Věřím, že tento trend v novém složení zastupitelstva, za spolupráce vás spoluobčanů bude pokračovat.


dále


Oznamujeme, že pojízdná sběrna ODAS bude v naší obci přistavena ve středu 17. 10. 2018 od 17:45 – 18:00 hod. (pod hospodou)

Druhy odebíraných odpadů: Automobilové akumulátory, nádoby a štětce se zbytky barev, zbytky chemikálií, staré léky, bateriové monočlánky, zářivky, výbojky, staré motorové oleje a maziva, olejové filtry, textilie znečištěné ropnými produkty, mořidla, spreje, lednice, televizory, radiopřijímače, ostatní elektronika atd.

Žádáme občany, aby přinášeli odpad až v době svozu, předem děkuji.


dále


Oznamuji, že ve dnech 18.10. a 19.10.2018 se bude pro zájemce o kominické služby po obci pohybovat kominík pan Limberg z Křižanova.

 


Zdenek Haller – starosta obce Sklené nad Oslavou

aktuální rok:

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu. Zasílání lze kdykoliv zrušit kliknutím na tlačítko v doručených zprávách.

Dnes je 22. října 2018

Svátek má Sabina


 

© 2010 | www.sklenenadoslavou.cz | www stránky a optimalizace Autugraph, Admin-NG