Hlášení místního rozhlasu 26.10.2018

Vážení spoluobčané,

dle žádosti zhotovitele stavby nového obchvatu obce informuji, že v pondělí 29.10.2018 mezi 8:00hod. až 14:00hod., se bude pokládat nový povrch komunikace na vjezdu do obce z nového obchvatu po celé šířce vozovky. Z tohoto důvodu nebude možné tímto místem dočasně projet. Proto prosím omezte v pondělí mezi 8:00hod. a 14:00hod. pohyb z a do naší obce. V případě potřeby použijte (pouze osobní auta do výšky 2,5m) v tuto dobu komunikaci pod mostem k vlakovému nádraží, přes nákladiště na křižovatku nového obchvatu. Prosím pomalu v těchto místech, budou sjízdná pouze se zvýšenou opatrností! Předem děkuji za porozumění a toleranci.

Dále oznamuji, že ve středu 31.10.2018 od 19:00hod. se uskuteční Ustavující zasedání nově zvoleného zastupitelstva obce Sklené nad Oslavou. Program je zveřejněn na úřední desce naší obce.

Zdenek Haller – starosta obce Sklené nad Oslavou